Дорга до ForMissia - Fort BorekКарта та умови доїзду до польської частини фестивалю  «Fort.Мissia», яка відбудеться 21 липня 2012 р.
Фестиваль проходитиме на польській стороні унікальних фортифікацій Першої світової війни - форті Borek, який знаходиться за кілометр від лінії кордону.

Для тих, хто збирається на польську частину  «Fort.Мissia» - форт Borek:

Варто пам'ятати, що обов'язково мати закордонний паспорт та шенгенську (в побуті - польську) візу. Для мешканців українсько-польського прикордоння достатньо закордонного паспорта та картки малого прикордонного руху. Найближчий доїзд до фестивалю від пункту перетину кордону «Медика» та м. Перемишль.

Для українських відвідувачів фестивалю МО «Дзиґа» надає сприяння у проходженні пішого переходу «Шегині-Медики», резервації місця у фестивальних автобусах та місця для наметів на території  форту Borek. Для того, щоб потрапити у списки українських відвідувачів необхідно на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. надіслати зіскановану шенгенську візу та приблизний час перетину кордону.

Фестивальні автобуси відправлятимуться від пішого переходу у Медиці та від залізничного вокзалу у Перемишлі. Орієнтована вартість проїзду автобусом до території фестивалю - 3 PLN. Відвідування фестивалю - БЕЗКОШТОВНЕ. Поселитися у наметовому містечку фестивалю можна із 20 липня.


Дорога до FortMissia у Польщі
ПРОГРАМА, деталі

 

Більше інформації про Fort Borek ТУТ