ІІ Фестиваль сучасної драматургії Драма.UA на "ФортМісії"   «Драма.UA» відбудеться 29 червня - 2 липня 2011 року у Львові та на Міжнародному фестивалі мистецтв «Fort.Missia» (с. Поповичі Мостиського району Львівської області). Фестиваль проходитме під гаслом «Обличчя драми».

 

 

 

 

«Драма.UA» - це краш-тест нової української драми. Глядачам пропонується стати безпосередніми учасниками процесу створення і обговорення найновішої драматургії разом із відомими драматургами, режисерами, акторами та критиками. Досліджуючи нове, фестиваль орієнтується на кращі зразки європейського театру і драматургії.

Ми прагнемо створити вільний простір для осмисленої дискусії й ґрунтовного обговорення сучасної драматургії. Ми віримо, що дивлячись в обличчя сучасної драми, можна побачити самих себе і реальність навколо. Запрошуємо Вас на чотири дні вільного від цензури експерименту.

«Драма.UA» об'єднуватиме кілька програм: читання п'єс учасників конкурсу «Драма.UA», проект «Поети читають драматургію», відеопроект «Відеотеатр», проект «Драматургія дітям», Проект «Перекладаючи драму: Годо х 2», драматургічні майстер-класи Наталі Ворожбіт, вистави львівських молодіжних театрів.


Організатор фестивалю: Мистецька майстерня «Драбина»

Співорганізатор фестивалю: Мистецьке об'єднання «Дзиґа»

Деталі у додатку та на сайті фестивалю