fortmissiaРобота  над укладенням програми міжнародного фестивалю мистецтв «Fort.Missia» остаточно завершена. В останні дні до фестивалю доєдналися гурт «Ґорґішелі», які презентуватимуть новий альбом «Ромбамбар», та молоді львівські рокери «kofe.in». Також мистецька частина фестивалю доповниться надзвичайно сміливим та концептуальним проектом Володимира Бахтова: митець спробує з допомогою повітряної кулі створити найбільший у світі маятник Фуко.

 

Організатори  фестивалю повідомляють, що програма вже є повністю завершеною та просять митців і колективи поставитись до цього з розумінням. Розгляд заявок на наступний рік розпочнеться одразу після завершення фестивалю.

Цього року «Fort.Missia» дивує публіку (та й самих організаторів), мабуть, найбільшою кількістю задіяних митців в історії українського фестивального руху. На фестивалі буде представлено 108 мистецьких проектів та 316 музикантів, діджеїв, віджеїв, письменників, поетів, театральних акторів і художників.

Фестиваль «Fort.Missia» є традиційно безкоштовним (місія, як не як) :).

Ідея фестивалю  незмінна – спільна праця митців, поетів, театралів та музикантів на руїнах війни.

Час проведення фестивалю: 2-4 липня 2010 року.

Місце: Українсько-Польське прикордоння, с. Поповичі неподалік пункту перетину кордону Шегині. На цю територію можна потрапити тільки раз на рік і тільки на Фестиваль!  

Довідка:

Цього року на «ФортМісії»: мистецькі проекти з України, Польщі, Росії, Чехії, Швеції, Гуцулії, Нідерландів, США, експерименти з джазом, електронікою та сучасним мистецтвом, а також рок та фолк, театральні дійства, літературні читання, вогняні аеро-шоу на повітряних кулях, майстер-класи, галереї ремісників та ціла купа фестивальних атракцій на фоні мальовничої природи.

Сайти фестивалю: www.fortmissia.com   www.dzyga.com

ПРОГРАМА

Доїзд 

Карта фестивалю FortMissia  

Відео з фестивалю FortMissia 09